Požadované vzdelanie: Stredoškolské

Home / Ponuka práce / Požadované vzdelanie: Stredoškolské

Elektrikár

Miesto výkonu práce: okres Piešťany
Požadované vzdelanie: SŠ odborné vzdelanie- elektrotechnické
Jazykové znalosti: NJ-B1 alebo AJ-B1
Druh pracovného pomeru: HPP
Mzda: Od 1300Eur (záleží od skúseností kandidáta)
Viac
Popis práce:

-Montáž a zapojenie riadiacej jednotky spolu s ostatnými komponentami podľa schémy na komunálnych vozidlách
-Spustenie, nastavenie parametrov a funkčná skúška riadiacej jednotky
-Podpora servisu pri servisných zásahoch na komunálnych vozidlách a bagroch
-Odstraňovanie závad zapojenia

Požiadavky:

-Microsoft Excel- základy
-Microsoft Outlook – základy
-Analytické myslenie, analýza a riešenie problémov
-Iniciatívnosť
-Komunikatívnosť a jednanie s ľuďmi
-Manuálna zručnosť, praktické myslenie, flexibilita
-Osobnostný rozvoj
-Samostatnosť a spoľahlivosť
-Technická gramotnosť
-Práca v tíme, trpezlivosť

Výhody:

-13. plat
-flexibilný pracovný čas
-ročné bonusy
-obedy zadarmo
-dlhodobá pracovná perspektíva
-profesionálny rast
-zamestnanecké výhody

Spoločnosť pre ktorú robíme výber kandidátov na danú pracovnú pozíciu:
– Výrobná spoločnosť

Elektromechanik

Miesto výkonu práce: okres Nitra
Požadované vzdelanie: SŠ vzdelanie- technické, strojárske, elektrotechnické
Jazykové znalosti: bez požiadavky
Mzda: Od 1750Eur (záleží od skúseností kandidáta)
Viac

– výkon kompletnej elektro údržby strojov a zariadení najmä na úseku tepelného spracovania (kaliace linky a príslušenstvo)
– plnenie úloh podľa zadania nadriadeného
– objednávanie a manipulácia s náhradnými dielmi
– pracovné miesto je obsadzované do 3 zmennej prevádzky s následným presunom na nepretržitú prevádzku (4 zmeny)

Požiadavky:

– platný § 22- Samostatný elektrotechnik
– nutná predošlá prax s plánovanou aj preventívnou elektrickou údržbou výrobných strojov a zariadení resp. liniek
– manuálna zručnosť
– ochota vzdelávať sa
– ochota pracovať na zmeny (3-4 zmenná prevádzka)

Výhody:

– náborový bonus 500 €
– príspevok na DDP
– stravný lístok v hodnote 5,85 € (doplatok zamestnanca 1,50€)
– príspevky zo soc.fondu, mesačné prémie, každoročné prehodnocovanie platu
– možnosť vzdelávania
– príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,87 € / hod.)
– pobyt 7 dní v kúpeľoch zdarma

Pekárenský technológ – obchodný zástupca

Miesto výkonu práce: Trenčiansky a Žilinský kraj
Požadované vzdelanie: SŠ vzdelanie v odbore pekárstvo / mlynárstvo
Mzda: Od 2000 – 2500 Eur (základ 1200 Eur + bonusy)
Viac
– zabezpečenie predaja a odborného technického servisu v oblasti surovín pre pekárov u zákazníkov
– získavanie nových zákazníkov
– vykonávanie testov/výpekov u zákazníkov
– spolupodieľanie sa na vývoji produktov a receptúr
– výkon práce vyžaduje časté cestovanie po regiónoch

Požiadavky:
– SŠ vzdelanie v odbore pekárstvo / mlynárstvo
– prax min. 2 roky
– VP sk. B + ochota často cestovať
– praktická znalosť pekárenskej technológie
– komunikačné a prezentačné zručnosti
– obchodný duch – samostatnosť

Výhody:

– služobné auto (aj na súkromné účely)
– notebook, telefón
– zamestnanecké benefity